Zatrudnimy protetyka

W związku z rozwojem działalności specjalisty w zakresie protetyki, który dołączy do interdyscyplinarnego zespołu w nowoczesnym gabinecie stomatologicznym na warszawskim Mokotowie.
Warunki współpracy do uzgodnienia.

Oferujemy:

    • pracę w komfortowych warunkach z wyspecjalizowanym zespołem asystenckim na 4 ręce
  • pełne instrumntarium
    • dobrą organizację pracy i wysokie standardy obsługi pacjenta
  • koordynację w zakresie obsługi grafiku pacjentów i logistyki sprzętowo-materiałowej
  • możliwość elastycznego dopasowania grafiku
  • satysfakcjonujące warunki wynagradzania

Zakres obowiązków:

    • rozumienie potrzeb pacjentów i realizacja świadczeń zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i standardami
      • przeprowadzanie zabiegów leczniczych w zakresie swojej specjalizacji
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z aktualnymi wymogami prawnymi w postaci elektronicznej

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w zakresie protetyki
    • ukończona specjalizacja lub osoba w trakcie specjalizacji
  • dyplom ukończenia studiów na kierunku lekarsko-dentystycznym lub równoważnym
  • prawo wykonywania zawodu lekarza dentysty aktywne na terenie Rzeczpospolitej Polskiej
  • znajomość języka angielskiego

Prosimy o przesłanie CV w formacie pdf wraz ze zdjęciem i numerem telefonu na adres e-mail praca@impressiomed.com  lub w formularzu poniżej. Możliwy kontakt pod numerem telefonu (+48) 696 645 625 (Joanna Pietrzak, Manager). Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia osobistego spotkania.