Zatrudnimy recepcjonistkę

Poszukujemy recepcjonistki do pracy w wymiarze 3/4 - 1/1 etatu (ok. 126 - 168 h pracy w miesiącu).

Forma zatrudnienia do uzgodnienia (umowa o pracę / umowa zlecenie / działalność gospodarcza).

Zakres obowiązków:

  •     rejestracja medyczna pacjentów (osobista, telefoniczna, elektroniczna)
  •     bieżąca obsługa pacjentów, pobieranie opłat za wizyty, wypełnianie dokumentacji
  •     obsługa rozliczeń wykonywanych usług
  •     odpowiedzialność za dokumentację
  •     udzielanie pacjentowi informacji o zakresie usług i działalności firmy
  •     dbałość o czystość i porządek w recepcji
  •     dbałość o wizerunek firmy
  •     współpraca ze wszystkimi członkami zespołu

Wymagania

  •     min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku recepcjonistki stomatologicznej
  •     dobra organizacja pracy
  •     łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem
  •     kultura osobista i miła aparycja
  •     dyspozycyjność i punktualność
  •     znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  •     entuzjazm do wykonywanych obowiązków
  •     znajomość i umiejętność pracy w programach Microsoft Word i Microsoft Excel
  •     znajomość i umiejętność obsługi urządzeń biurowych: drukarka fiskalna, xero, fax

Prosimy o przesłanie CV w formacie pdf wraz ze zdjęciem i numerem telefonu na adres e-mail praca@impressiomed.com. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie w celu umówienia osobistego spotkania.

W przesyłanych zgłoszeniach i Curriculum Vitae prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883).